• |
SDX logotyp
Kontakta oss

Ditt meddelande har skickats.

Kontaktformulär

Standardbox AB

Filarevägen 1
SE294 39 Sölvesborg
+46 (0)456 135 10
info@sdx.se

Öppettider växel:
Mån-Tor: 8:00 - 16:00
Fre: 8:00 - 12:00
(Lunchstängt: 12:00 - 13:00)
Vi har jul & Nyårsstängt
23/12-7/1


Anders Pettersson

VD

040-38 50 91
070-538 50 91
anders.pettersson@idesta.se


Christer Bendroth

Försäljning / Export

0456-135 14
070-229 02 77
christer.bendroth@sdx.se


Mattias Forsman

Försäljning Södra Sverige

0456-135 11
072-368 83 73
mattias.forsman@idesta.se


Anders Schwartz

Försäljning Mälardalen & Norra Sverige

08-83 45 90
070-208 19 45
anders.schwartz@sdx.se


Jennie Möller

Order / Reservdelar / Säljsupport

0456-135 17
info@sdx.se


Åke Johannesson

Produktion / Teknisk support

0456-135 12
0725-09 94 25
ajn@sdx.se


Tina Roos

Ekonomi

040-38 50 52
tina.roos@idesta.se


Tomas Cato

Utlastning

0456-135 16
tomas@sdx.se