• |
  • |
  • |
  • |
SDX logotyp
Kontakta oss

Standardbox AB

Filarevägen 1
SE294 39 Sölvesborg
+46 (0)456 135 10
info@sdx.se

<br>

Öppettider växel:

Mån-Tor: 8:00 - 16:00

Fre: 8:00 - 12:00

(Lunchstängt: 12:00 - 13:00)




Order

För beställning av produkter och reservdelar

0456-135 10
order@sdx.se


Offert

För offertförfrågan, prislistor och produktinformation

0456-135 10
offert@sdx.se


Service

För felanmälan och teknisk information om våra produkter

0456-135 10
service@sdx.se


Anders Pettersson

VD / Försäljning / Export

040-38 50 91
070-538 50 91
anders.pettersson@idesta.se


Mattias Forsman

Försäljning Södra Sverige/Danmark

040-38 50 84
072-368 83 73
mattias.forsman@idesta.se


Anders Schwartz

Försäljning Mälardalen & Norra Sverige

08-83 45 90
070-208 19 45
anders.schwartz@sdx.se


Jörgen Loth

Exportchef

0456-135 19
072-088 34 00
Jorgen.loth@sdx.se


Benny Berlin Wretling

Marknadsansvarig

0456-135 13
076-666 56 00
benny.berlinwretling@sdx.se


Jennie Möller

Order / Reservdelar / Säljsupport

0456-135 10
info@sdx.se


Josefin Marklin

Ordermottagare

0456-135 14
076-666 24 73
josefin.marklin@sdx.se


Åke Johannesson

Produktion / Teknisk support

0456-135 12
ajn@sdx.se


Tina Roos

Ekonomi

040-38 50 52
tina.roos@idesta.se


Tomas Cato

Utlastning

0456-135 16
tomas@sdx.se